Ласкаво просимо!

Вітаємо вас на нашому сайті!

/Files/photogallery/1665/DSC03002.JPG /Files/images/olga/DSC03076.JPG

/Files/photogallery/1665/DSC03094.JPG

Згідно з наказом Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 25.06.2008 №316 "Про результати державної атестації навчальних закладів" Харківська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №155 Харківської міської ради Харківської області визнана атестованою з загальним коефіцієнтом результатів діяльності 46,56 (достатній рівень) за статусом спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад з поглибленим вивченням іноземної мови.

/Files/photogallery/1665/DSC03017.JPG /Files/photogallery/1665/DSC03127.JPG /Files/photogallery/1665/DSC03137.JPG

Наша школа розташована на мальовничій околиці міста Харкова. Тут створено всі умови для успішного навчання. Школа спеціалізована. Працюють класи з поглибленим вивченням іноземних мов. Англійська мова вивчається з першого класу, німецька - з п'ятого. Працюють різноманітні гуртки і спортивні секції. Особливою популярністю користуються гурток бальних танців, секції з волейболу та футболу. В старших класах введена система профільного навчання. В школі працює організація учнівського самоврядування "Компас"
У навчальному закладі українська мова навчання.
Загальна кількість класів - 27
Загальна кількість педагогічного колективу - 57
Загальна кількість учнів - 774

Дякуємо School Champion за наш сайт!

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.