Науково-практичний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

17.04.2018 на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 155 Харківської міської ради Харківської області відбувся науково-практичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи Індустріального району за темою «Нова українська школа. Нові підходи до навчання та виховання». Метою семінару було ознайомлення учасників з практикою реалізації Концепції нової української школи. Організація освітнього процесу у закладі загальної середньої освіти в умовах розбудовинової української школи.
На семінарі були присутні:
Григораш В.В., кандидат педагогічних наук, головний редактор журналу "Управління школою" педагогічного видавництва "Основа" (Україна, м.Харків),
Куртова О.Я., завідувач методичного центру Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради,
Грицун Н.О., методист методичного центру Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради.

/Files/images/1/IMG_2327.JPG /Files/images/1/IMG_2346.JPG /Files/images/1/IMG_2329.JPG/Files/images/1/IMG_2339.JPG/Files/images/1/IMG_2341.JPG/Files/images/1/IMG_2340.JPG /Files/images/1/IMG_2342.JPG