матеріально-технічного розвитку
Харківської міської ради
Харківської області
на 2017-2019 роки

Роки Благоустрій території Ремонтні роботи Поповнення матеріально – технічної бази
2017 Першочергові проблемні питання: - частковий ремонт шкільної огорожі ( 30 секцій ); - асфальтування внутрішнього подвір’я школи (1120 м2); - частковий ремонт віконних відкосів та міжпанельних швів; - повалення сухих дерев, кронування дерев. Поточні питання: - частковий ремонт цоколя; - ремонт з фарбуванням малих форм ( спортивного обладнання ); - ремонт внутрішніх доріжок; - фарбування будівель ( теплиця, сараї ); - озеленення території. Першочергові проблемні питання: 1.Встановлення металопластикових вікон: - коридор І поверху школи; - гардероб початкової школи; - - гардероб старшої школи; - вікна фасаду аварійного виходу із актової зали.
2.Частковий ремонт м’якої покрівлі (200 м2) 3.Капітальний ремонт учнівського туалету для хлопчиків та туалету учителів 3-го поверху початкової школи. 4.Встановлення захисного покриття на парапетах даху школи. Поточні питання: - капітальний ремонт методичного кабінету; - заміна електричних ламп на енергосберегаючі (у 3-х класах) - частковий ремонт віконних відкосів та міжпанельних швів; - частковий ремонт трубопроводів холодної та гарячої води у підвальному приміщенні школи.
Першочергові проблемні питання: 1. Заміна технологічного обладнання їдальні: - картоплечистка; - - овочерізка; - жарова шафа; - електрична пательня.
2. Оновлення шкільного стадіону: - облаштування волейбольного майданчика; - облаштування баскетбольного майданчика; - ремонт бігової доріжки; - облаштування ями для стрибків у довжину.
3. Придбання комплекту мультимедійного обладнання.
4. Придбання пневматичних гвинтівок ( 5 шт.) Поточні питання - заміна класних дошок; - заміна меблів у навчальних кабінетах: шафи, парти, стільці, столи; - оновлення комп’ютерної та оргтехніки; - оновлення та придбання стендів.
2018 Першочергові проблемні питання: - частковий ремонт шкільної огорожі ( 45 секцій ); - асфальтування майданчика перед центральним входом до школи (980 м2). - поваленння сухих дерев, кронування дерев; Поточні питання: - фарбування малих форм ( спортив- ного обладнання ); - заміна урн для сміття; - озеленення території. Першочергові проблемні питання: 1.Встановлення металопластикових вікон: - медичний кабінет; - кабінет педагога-організатора; - кабінети №108, №214, №317, №319; - вікна міжповерхових сходів старшої школи; - коридор ІІ поверху початкової школи. 2.Частковий ремонт м’якої покрівлі (200 м2) 3.Встановлення захисного покриття на парапетах даху школи. Поточні питання: - ремонт шкільного освітлення; - заміна лінолеуму в навчальних кабінетах; - капітальний ремонт учительського туалету І поверху старшої школи; - капітальний ремонт шкільної майстерні. Першочергові проблемні питання: -Організація другого комп’ютер ного класу на 10 робочих місць. Поточні питання: - заміна класних дошок; - придбання картриджів для принтерів (3шт.); - оновлення меблів у навчальних кабінетах; - оновлення оргтехніки; - оновлення та придбання стендів.
2019 Першочергові проблемні питання: - заміна дорожніх бордюрів; - асфальтування в’їзної дороги до школи; - повалення сухих дерев, кронування дерев; - завезення чорнозему для шкільних клумб. Поточні питання: - фарбування малих форм ( спортив- ного обладнання ); - озеленення території. Першочергові проблемні питання: 1.Встановлення металопластикових вікон: - шкільна бібліотека; - шкільні майстерні №102; - кабінет кулінарії №101; - кабінет соціального педагога; -вікна службових приміщень кабінетів фізики, хімії, біології; - коридори ІІ та ІІІ поверхів старшої школи; - вікно службового приміщення сторожів школи. 2.Частковий ремонт м’якої покрівлі (200 м2) 3.Встановлення захисного покриття на парапетах даху школи. Поточні питання; - ремонт шкільного освітлення; - заміна лінолеуму в навчальних кабінетах; - капітальний ремонт учительських туалетів ІІ та ІІІ поверхів старшої школи. Першочергові проблемні питання: 1.Заміна морально застарілої комп’ютерної техніки. Поточні питання: - заміна класних дошок; - придбання картриджів для принтерів (3шт.); - оновлення меблів у навчальних кабінетах; - оновлення оргтехніки; - оновлення та придбання стендів.