Колектив школиКолектив працівників школи

Педагогічний колектив

У 2016/2017 навчальному році педагогічний колектив школи згідно з принципами й положеннями нормативних і директивних документів про освіту, рекомендаціями Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради розпочав роботу за методичною темою “Вдосконалення єдиного освітнього середовища школи з метою ефективного розвитку пізнавальних інтересів та підвищення якості освітньо-виховного процесу через впровадження інноваційних педагогічних технологій”. Науково-теоретична і методична робота педколективу спрямована на створення оптимальних умов для розвитку інноваційної діяльності, педагогічної ініціативи вчителів для забезпечення рівного доступу кожної дитини до якісної освіти та отримання повної загальної середньої освіти.
У школі працюють методичні об'єднання вчителів: фізико-математичних дисциплін, початкових класів, гуманітарних дисциплін, іноземної мови, розвивальних дисциплін.

Завдання педагогічного колективу на 2017/2018 навчальний рік

1. Створювати оптимальні умови для забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти та отримання повної загальної середньої освіти на рівні державних стандартів.
  2. Реалізовувати основні напрямки Концепції допрофільного навчання в школі другого ступеня.
  3. Продовжити роботу щодо оновлення та модернізацієї комп’ютерної та множильної техніки. Реалізовувати програму інформатизації та комп’ютеризації навчального закладу.
  4. Дотримуватись вимог Державного стандарту загальної середньої освіти, готувати учнів до подальшого навчання та трудової діяльності.
  5. Удосконалювати науково-теоретичний та методичний рівень вчителів та впроваджувати в роботу сучасні педагогічні інновації та технології з метою підвищення результативності навчальних досягнень учнів.
  6. Створення здоров'язберігаючого середовища для всіх учасників навчально-виховного процесу.
  7. Виховання в учнівської молоді національної самосвідомості на осмислення моральних та культурних цінностей, історії, системи вчинків, які мотивуються любов'ю, вірою, волею, усвідомлення відповідальності.