ВИХОВНА РОБОТА

Мета виховної роботи школи:

Виховання високоосвіченої, соціально активної й національно свідомої особистості, яка наділена глибокою громадянською відповідальністю, високими духовними цінностями, сімейними і патріотичними почуттями, є носієм кращих досягень національної та світової культури, здатним до самоосвіти і самовдосконалення.
Для реалізації цих завдань у навчальному закладі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об’єднань класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: національно-патріотичне, громадське, трудове, художньо-естетичне, екологічне, формування здорового способу життя, родинно-сімейне виховання та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси.

Виховна тема ХСШ №155:

"Всебічне забезпечення соціального розвитку учнів, формування соціально активної особистості через системне включення у процес соціальної взаємодії"

Завдання виховної роботи:

1. Формування національної свідомості і людської гідності.
2. Формування політичної і правової культури.
3. Формування усвідомлення взаємозв'язку між індивідуальними правами та свободами і громадською відповідальністю.
4. Виховання духовної культури особистості та створення умов для вільного формування власної світооглядної позиції.
5. Утвердження принципів загальнолюдської моралі, виховання поваги до інших культур і традицій.
6. Забезпечення умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів, формування соціальної активності і професійної компетенції.
7. Формування екологічної культури учнів, розуміння необхідності гармонійних відносин з природою.
8. Розвиток естетичних потреб і почуттів, охорона і зміцнення фізичного, психічного здоров'я учнів.

9. Формування загальношкільного колективу на засадах учнівського самоврядування.

Напрямки виховної роботи:

1. Ціннісне ставлення до себе
2. Ціннісне ставлення до сім`ї, родини і людей
3. Ціннісне ставлення до праці
4. Ціннісне ставлення до природи
5. Ціннісне ставлення до культури і мистецтва

6. Ціннісне ставлення до суспільства і держави

У школі працює 8 гуртків розвиваючого напряму («Смайлик», "Профілактика ВІЛ-інфікування серед неповнолітніх", "Культура добросусідства",«Юні інспектори руху», «Дружина юних пожежників», «Юні помічники міліції», "Екологічний пост", «Фізика»); 4 гуртків естетичного напряму (Хор «Дзвінкі голоси», гімнастика, музична студія: фортепіано, бальні танці); 3 гуртки спортивного напряму (секція футболу, секція волейболу, «Влучний стрілець»).

футбольна командаФутбольна команда шкільне святоШкільний хор

Головний керуючий орган ХСШ № 155 - Рада школи, яка складається із батьків, учнів та вчителів закладу.
З 2001 року у нашій школі працює організація учнівського самоврядування “Компас”. Тісно співпрацюючи з радою мікрорайону, учні школи приймають активну участь у різноманітних районних заходах та конкурсах, а також приймають участь у екологічних акціях.
Кожного року в ХСШ №155 працює літній оздоровчий табір.