/Files/images/mihaylova/дистанц навчання.jpg

2023/2024 навчальний рік

Швидко знайти електронні версії підручників можна за цим посиланням

/Files/images/mihaylova/999.png /Files/images/mihaylova/зображення_viber_2023-09-06_21-19-12-231.png

/Files/images/mihaylova/998.png /Files/images/mihaylova/зображення_viber_2023-09-06_21-19-51-904.png

Шановні учасники освітнього процесу!

З 01.09.2023 освітній процес здійснюється в дистанційному форматі.

Для здійснення освітнього процесу використовуються платформи Human, Google Classroom, сервіси Zoom, Meet.
Інструкція для користування платформою Human
Google клас Інструкція для учня
Електронний щоденник Human
Для зворотнього зв’язку з учителями-предметниками та класним керівником ви можете використовувати:
  • Спільні групи класного керівника, учнів та вчителів-предметників у Viber, Telegram та інших месенджерах;
  • Надсилати завдання для перевірки особистими повідомленнями вчителю-предметнику на електронну пошту, Viber, Telegram, та ін.
  • Брати участь у відеоконференціях, що проводять вчителі-предметники нашої школи.
Режим роботи закладу освіти у 2023/2024 навчальному році
Розклад занять здобувачів освіти 1-4 класи
Розклад занять здобувачів освіти 5-11 класів

Повні курси підготовки до НМТ- 2024 з тестами, завданнями та конспектами занять можна знайти на платформах онлайн-студій:

ILearn (Освіторія):ilearn.org.ua

EdEra:ed-era.com

Prometheus:prometheus.org.ua

BeSmart:besmart.study

/Files/images/mihaylova/фото пустой клас.jpg

На порталі Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" розташовано електронну бібліотеку bit.ly/36SHZg7, яка налічує 1335 підручників різних видань з усіх предметів для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу. Завдяки QR-коду учні, вчителі, батьки за лічені секунди можуть знайти необхідні підручники.

/Files/images/mihaylova/підручники.jpg

/Files/images/mihaylova/навчання без меж.jpg

Харківське видавництво "Ранок" спільно з міжнародними партнерами та за підтримки Міністерства освіти і науки України безкоштовно забезпечує підручниками українських школярів

Дистанційні платформи для навчання, саморозвитку та отримання допомоги й перевіреної інформації

/Files/images/mihaylova/платформи.jpg

Шановні здобувачі освіти! Доводимо до вашого відома, що для навчання з використанням технологій дистанційного навчання можна використовувати вебплатформу "Всеукраїнська школа онлайн".
Для учнів функціонує мобільний застосунок ВШО - повноцінний інструмент для зручного навчання з мобільних пристроїв. У ньому є доступ до всіх курсів і матеріалів, розміщенних на платформі https://cutt.ly/MEOlMHv
Більше інформації про проєкт можна знайти за посиланням https://cutt.ly/6EO2fzl
Увага!
Збільшена тривалість уроків під час навчання

/Files/images/mihaylova/trivalist_online.jpg

/Files/images/mihaylova/наказ мозу тривалість занять.jpg

Абетка безпеки для школярів

/Files/images/онлайн урок.jpg

Правила поведінки під час повітряної тривоги

/Files/images/mihaylova/поради.png

Основні правила безпечної роботи в інтернеті

/Files/images/mihaylova/безпека.jpg

Як організувати дистанційне навчання для дітей.
Поради батькам.
Харчування дітей під час дистанційного навчання

/Files/images/mihaylova/изображение_viber_2022-11-12_22-55-12-006.jpg