/Files/images/nush/1-638.jpg

У 2024/2025 навчальному році класними керівниками майбутніх першокласників будуть:
Баліцька Тетяна Євгенівна, кваліфікаційна категорія "спеціаліст першої категорії";
Тімко Марина Олександрівна, кваліфікаційна категорія "спеціаліст другої категорії";
Надєїна Світлана Павлівна кваліфікаційна категорія "спеціаліст першої категорії".

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/) батьки майбутніх першокласників згідно з покроковою інструкцією мають можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.

Для того, щоб дитину зарахували до першого класу,

один із батьків має особисто подати керівнику закладу, який обслуговує територію проживання дитини,заяву про зарахування.

З собою потрібно мати такі документи:

· паспорт або інший документ, який посвідчує особу заявника (одного з батьків, або осіб, які їх замінюють);

· копію та оригінал свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує її особу;

· оригінал або копію медичної довідки за формою №086-1/о;

· документ, що підтверджує місце проживання дитини або батьків.

З питань зарахування дитини до 1 класу звертатися до заступника директора з навчально-виховної роботи Борисенко А.О. (тел. 725-58-97)
На сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено зареєстрований в Міністерстві юстиції України Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. Також МОН України підготувало на направило керівникам навчальних закладів та управлінням освіти відповідний лист-роз'яснення.

Зарахування учнів до 1-х класів здійснюється без проведення конкурсу відповідно до територіального закріплення вулиць і будинків району за навчальним закладом, затвердженим наказом Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради від 29.09.2023 №52 ''Про визначення та закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Індустріального району м. Харкова у 2024/2025 навчальному році''

У 2024/2025 навчальному році освітній процес організовуватиметься за типовою освітньою програмою для закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом Савченко О.Я., 1-2 клас, затвердженої наказом МОНУ 12.08.2022 №743. Освітньої програми закладу загальної середньої освіти І ступеня ХЛ №155.

Мова навчання - українська.
Зразок заяви на зарахування учнів до 1 класу 2024/2025 навчального року.

/Files/images/borisenko_2023/зразок заяви_page-0001.jpg